Italwax нуди професионална козметика за депилација за домашна употреба. Восок и додатоци за депилација произведени во согласност со модерната и класична италијанска формула. Под строг надзор на приватна лабораторија во Милано.

Сите восоци Italwax имаат голема лепливост која ја прави постапката за отстранување на влакна најефикасна, брза, безбедна и релативно безболна.

Прикажувам 1–12 од 70 резултати

Show sidebar
Прикажи 9 24 36