Приказ на сите 6 резултати

Show sidebar
Изгасни

Туш 24 ORE CUSHION BLACK

590 ден
24 ORE EYELINER ДИЗАЈН - Во стилско пакување, црниот сунѓер се натопува во течност отпорна на трансфер. Нанесете ја лесно со четката која се наоѓа во кутијата на производот. Резултатот е мазна, интензивна и прецизна линија. За интензивен и полн женски изглед сега лесно се нанесува со 24 ORE CUSHION EYELINER.
Изгасни

Туш за очи 24 ORE MAT

490 ден
Течен eyeliner со мат финиш кој ви овозможува да креирате повеќе или помалку тенки линии во зависност од приликата, благодарение на неговиот специјален феномен за апликација. Неговата високо пигментирана и долготрајна формула дава целосна и екстремно интензивна боја. Брзото сушење на текстурата е многу мазна при апликација и лесно се отстранува. Формулиран без парабени и отпорен на вода.
Изгасни

Туш пенкало 24 ORE EXTRA

440 ден
Туш пенкало со супер прецизен врв. Флексибилниот филтер со дијаметар од 0,4мм црта совршена линија. Пушта целосно боја и отпорен е на вода со одржување до 14 часа. Офталмолошки тестиран. Количина gr: 1.5
Изгасни

Туш со дебела четка ULTRA LINER

490 ден
Течен Eyeliner со висока дефиниција. Мекиот врв е попријатен и полесен за употреба од кога било досега, резултатите се совршени. Хипоалергичен производ.
Изгасни

Туш со тенка четка EYELINER PRECISIONE

410 ден
EYELINER PRECISIONE четки. Посебен апликатор кој обезбедува беспрекорна линија. Иновативната формула содржи состојки кои омекнуваат и го намалуваат отокот. Хипоалергичен производ.
Изгасни

Туш со тенка четка EYELINER PRECISIONE WATERPROOF

410 ден
EYELINER PRECISIONE WATERPROOF четки. Посебен апликатор кој обезбедува беспрекорна линија. Иновативната формула содржи состојки кои омекнуваат и го намалуваат отокот. Хипоалергичен производ.