Приказ на сите 3 резултати

Show sidebar
Изгасни

Моно сенка за очи 24 Ore Velvet

380 ден
Долготрајна сенка за очи. Свиленa текстура со додаток на силиконски масла обезбедува едноставно и потполно рамномерно сенчање. Се препорачува за луѓе со чувствителни очи.
Изгасни

Сенки со 5 бои SMOKEY EYES

590 ден
Една палета содржи пет соодветни нијанси на сенка за очи. Прашокот има мазна, супер-мека конзистентност и ослободува неверојатно длабока боја. Секоја палета содржи 5 нијанси за создавање на совршено око во 5 едноставни чекори. Офталмолог тестиран. Капацитет : 5 gr
Изгасни

Трио сенка за очи HI-TECH 2018

590 ден
Чиста и растресена боја со глазирани, прекрасно прозрачни ефекти. Свилената густина на сенката овозможува нејзино рамномерно нанесување на очните капаци,