Приказ на сите 3 резултати

Show sidebar
Изгасни

Молив за веѓи 24 ORE EXTRA

340 ден
За прецизна дефиниција на веѓите и целодневна издржливост на бојата. Со специјална четка за веѓи. Дерматолошки тестиран.
Изгасни

Молив за очи KAJAL

230 ден
Мек молив кој обезбедува интензивна боја. Лесно се размачкува. Безбедно се користи од внатрешноста на линијата на трепките.
Изгасни

Молив за очи долготраен 24 ORE

280 ден
24 ORE LONG LASTING автоматски усни моливи за надворешни линии и дефинирање на усните , ја подигаат играта на заведување на едно ново ниво! Ова дефинитивно претставува производ за убавина што секоја жена треба да го има во нејзината шминка за да изгледа чудесно цел ден, секој ден!