Приказ на сите 6 резултати

Show sidebar
Изгасни

Лак за брзо сушење Quick dry topcoat

290 ден
Горен слој кој го суши лакот за неколку секунди, видливо го подобрува тонот на бојата и сјајот.
Изгасни

Лак за нокти Pret a porter

100 ден
"Pret A Porter" е колекција на лак за нокти со палета од 40 бои. Pret A Porter е погоден за секоја комбинација на обликување со многубројни ефекти на наоктите: ефектите стаклени, поплочени, блескави, пастелни... Бескрајни низа можности, за секоја пригода.
Изгасни

Лак за целосна нега 5 in 1

310 ден
5-во-1 формула: зацврстува, зајакнува, измазнува, бели и обезбедува нокти со блескав сјај.
Изгасни

Лак против двоење на нокти RAFFORZATORE

290 ден
Чист емајл за нокти кои имаат тенденција да се расцепуваат. Мултиминералниот комплекс на калциум има ефект на зајакнување,  ги храни ноктите и им помага да останат отпорни. Капацитет : 12.9 gr Капацитет : 11.000 ml