Приказ на сите 9 резултати

Show sidebar
Изгасни

БРОНЗЕ глоу гел крема 30 мл

450 ден

BB Bronze Glow е новиот крем гел во боја кој му дава на златнen ефект на тенот.

Благодарение на неговата единствена 5-во-1 мултифункционална формула, ја корегира, навлажнува и заштитува кожата од сончева светлина.

BB Bronze Glow ја подобрува природната боја давајќи извонредно чувство на свежина на кожата.

Практичното пакување со вградена четка е идеално за едноставна и непосредна примена на лицето и телото. 

Количина ml: 30

Произведено во Италија

Изгасни

ДУО стик контур & хајлајт

480 ден
Двоен стик за професионална контура во два едноставни чекори: со темни бои, обликува и ги дефинира површините на лицето; посветлата боја ги нагласува и ги осветлува површините на лицето. Кремастата текстура се нанесува лесно и се вклопува прекрасно. Дерматолошки тестиран. Капацитет : 4.3 gr
Изгасни

СТРОБИНГ хајлајт палета трио

480 ден
Палетата на хајлајтери која ја осветлува кожата во три нијанси на сенка, создавајќи брилијантни акценти и истакнување на високите точки на лицето.
Изгасни

Трио контур палета

480 ден
Палета за лице што се состои од прашоци во 3 различни нијанси, секоја од нив има специфична цел да се постигне контура со професионален изглед во три едноставни чекори: дефинира , меша и осветлува. Сјајнаta мека текстура лесно се вклопува во кожата, создавајќи засенчување и осветлување со природен изглед. За најдобри резултати, нанесете го производот користејќи четка за руменило. Дерматолог тестиран. Капацитет gr: 22.000 Капацитет ml: 2017.000